İZMİR’İN EN İYİ DÖVME STÜDYOSU

WhatsApp Image 2018-06-09 at 17.34.08

İzmir’in en iyi dövme stüdyosu olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Neden mi İzmir’in en iyi dövme stüdyosuyuz?  Güncel makineler, yeni tasarımlar, bitmek bilmeyen yenilik azmimiz…

Geçmişten günümüze  hiç durmadan değişen bir dövme modası olduğu gerçeğini inkar etmek imkansız. Dini simgelemek ya da tanrısal ya da hayvansal simgeler , çizimler yapmak daha mümkün ve kolayken gün geçtikçe artan bir ihtiyaç ve beklenti olduğu gerçeğini inkar etmek neredeyse  imkansız.

İnsanlar birbirinin aynısı olmayan, modernite ya da tarihsel fakat sıra dışı ürünlere daha çok ilgi duyuyor ve talepte bulunuyor.

    İzmir’in en iyi dövme stüdyosu  olarak beklenen hizmeti sizlere sunmak bizim görevimiz. Daha mı modern çizgiler? Daha mı tarihsel imgeler? Daha mı soyut kavramlar?  En sıra dışı modeller ve dövmeler  için İzmir Tattoo  en doğru seçiminiz olacak ve size sınırları zorlamakta olan ürün çeşitliliğimizi sunacaktır.

     İzmir  dövme stüdyosu  sizlere sunduğu kalite ile birlikte memnuniyetinizden de neredeyse emin olabilmektedir. Olabildiğince daha az acı ile tattoo  yapabilmek daha az acıya yol açan son sürüm orijinal ve kaliteli dövme  makinelerini kullanabilmek sizler için yaptığımız en doğru seçim olduğun düşünmekteyiz.

WhatsApp Image 2018-06-09 at 17.34.07Gün geçtikçe gelişmekte olan teknoloji ile birlikte gelişen İzmir’in en iyi dövme stüdyosu  olan İzmir Tattoo  sizlere en güncel makineler sayesinde değişmekte olan dövme  modasını da yakalamaya çalışmaktadır.  Son zamanlarda moda olan üç boyutlu dövmeler,  farklılığı ve sadeliği ile ruhlara dinginlik katan beyaz dövme  modası, hazır yaz gelmişken plajları kasıp kavurmayı bekleyen modeller ile sizlere en uygun tattoo sanatını sunabilmeyi amaçlamaktadır. Kim istemez  ayak bileğine doğayı yansıtan  o minik pati izlerini,  omuzlarına konan kelebekleri, sırtını açıp ortaya çıkan o güçlü kadının  resmini benliğine ve tüm bedenine kazımayı? Ya da daha da önemlisi hiç bilmediğiniz, görmediğiniz tarzdaki o moderniteden kaçmış kurtulmuş dövme sanatını ruhunu sizlere tamamen sunmaya çalışan onlarca çeşit ürünümüzü size en uygun şekilde işlememizi.

İzmir’in en iyi dövme stüdyosu olarak sizlere en güncel en güzel en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. İzmir Dövme piyasasında İzmir Tattoo olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.